Šťastný nový rok!

Rok 2015 se pomalu ale jistě blíží ke konci. Dnes je den ideální k tomu zavzpomínat na všechny události posledních měsíců a s radostí i očekáváním uvítat nový rok. Nevím jak vy, ale já se nemůžu dočkat toho, co nám těch dalších 365 dní přinese.

Loňský Silvestr jsme s přítelem strávili v Budapešti a přáli si “jak na nový rok, tak po celý rok” cestovat a poznávat nová místa. Když se podívám zpět, myslím, že jsme si vedli celkem dobře. Poprvé jsme překročili pomyslné hranice Asie, strávili pár týdnů na Srí Lance a vyzkoušeli si cestování jen s batohem. Kromě toho jsme navštívili také Francii, cestovali po Anglii a teď si právě užíváme naši 5týdenní dovolenou na Filipínách. Takže své letošní předsevzetí považuji za splněné a pouštím se do vymýšlení cílů pro rok 2016.

Většinu roku 2015 jsme strávili vyděláváním na náš sen. V roce 2016 proto doufám, že dokončíme co jsme si naplánovali a vydáme se vstříc novému životu. Budu se tedy opakovat a přát si znovu to co minulý rok – cestovat.  

Cestovat více a déle.

Přestěhovat se a zkusit žít jinde než v ČR a Anglii.

Přestat se bát neznámého a pouštět se s chutí do nových výzev.

Zabalit celý svůj život do jednoho kufru.

Zdokonalit se v minimalistickém životě a odolávat nákupům.

Mít i nadále po boku toho nejlepšího přítele a být mu na oplátku skvělou přítelkyní.

Poznat pravé přátele, se kterými bychom mohli sdílet naše sny.

Žít svůj sen.

Zdokonalovat sebe, svůj blog a své články, tak abyste se zde i v příštím roce rádi vraceli.

Dále si přeju být tou, která je schopná vybočit ze stereotypu a rutijních činností, říct Ne! Stop! Jedem! a vydat se do neznáma. Chci být statečná, schopná rychle jednat a povzbudit k tomu i ostatní.

Kromě přání a předsevzetí je poslední den v roce ideální také k vyjádření vděčnosti a díků. Právě velké DĚKUJI patří všem těm, kteří stáli celý rok po mém boku a podporovali mě. Jsem vděčná za svou rodinu, která i když je ode mě vzdálená stovky kilometrů, pořád stojí při mě a sdílí mé radosti i starosti. Velké dík patří mému příteli a zároveň nejlepšímu kamarádovi, protože jen díky němu se můj život ubírá tímto směrem. Jsem vděčná za svou práci a kolegy, se kterými často bojujeme, ale také se skvěle bavíme a zpříjemňujeme si jinak obyčejné pracovní dny.

A nejvíc vděčná jsem za vás čtenáře, kteří se vracíte na můj blog a prožíváte se mnou všechna dobrodružství. Věřím, že tomu tak bude i v roce 2016.

Přeju vám abyste si užili poslední den roku 2015 s lidmi, které máte rádi a tím pro vás nejmilovanějším způsobem.

BB

Reklamy
Normální

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s